FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Przeprowadzka w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bettyG

PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 2:59 pm    Temat postu: Przeprowadzka w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy zajmującą się przeprowadzkami Warszawa, może możecie coś polecić..ponoć bardzo dobre opinie ma Pan Tobołek, może ktoś może to potwierdzić własnym doświadczeniem..
jarilitmanen

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest tam sporo firm poszukaj w goofle

Top Lustra

Ostatnio zmieniony przez jarilitmanen dnia Pon Mar 06, 2017 9:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nika27

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 5:20 pm    Temat postu: przeprowadzka w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Firm świadczących usługi przeprowadzkowe w Warszawie jest naprawdę sporo i aby nie tracić czasu na szukanie namiarów oraz dzwonienie do kilkudziesięciu firm, to warto skorzystać z serwisu http://pakupaku.pl/ na którym można wyszukać, porównać oraz zarezerwować najbardziej optymalną dla siebie ofertę firmy przeprowadzkowej lub przewozowej działającej na terenie stolicy. Wystarczy jedynie wypełnić stosowny formularz. Naprawdę bardzo przydatny serwis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Prefeen

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich firm są tysiące i nie rozumiem dlaczego nie możesz takiej znaleźć, gdzie jest problem ?Smile
Powrót do góry
justa

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie mogę Ci polecić firmę http://lewandowski.waw.pl która przeprowadzała już małe i ogromne firmy, na przykład PZU, IKEA, wyższe uczelnie, ministerstwa. Masz zatem pewność, że nic nie zginie i wszystko będzie odpowiednio spakowane i zabezpieczone. Mają doświadczenie w przeprowadzaniu archiwów, nietypowych sprzętów i maszyn, dużych mebli. Poproś ich o wycenę, a zobaczysz że mają konkurencyjny cennik.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nikogo w Warszawie nie znam ale za to znam dobrą firmę we Wrocławiu. Wrzucam linka bo może komuś innemu się przyda http://tania-przeprowadzka.wroclaw.pl Smile
Powrót do góry
sansar

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokalizacja chyba nie ma aż takiego znaczenia w tej branży. Ja dorzucić mogę tu jeszcze przeprowadzki Anglia Polska - to firma, która działa też oczywiście na terenie Polski i bardzo dobrze ogarnia temat.
Powrót do góry
Krisu13

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie przeprowadziłem i nie mam teraz kontaktu z wirtualnym biurem z Krakowa - http://pointoffice.pl/wirtualne-biuro-krakow , nie wiecie czy coś takiego funkcjonuje w Warszawie?
Powrót do góry
arkos

PostWysłany: Nie Cze 05, 2016 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie na pewno tak
Andofela

PostWysłany: Nie Lis 06, 2016 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś zdradził, jakiego rodzaju jest to przeprowadzka i ile rzeczy masz do przewiezienia, to byłoby łatwiej coś doradzić. Ja polecam do przeprowadzania się firmę kurierską dhl https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html Ale jeśli masz np. do wysłania łóżko, to już trzeba faktycznie firmy przeprowadzkowej.
Powrót do góry
Madzia3

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się przeprowadzałam w zeszłym roku i to była totalna masakra. Nie chce już nigdy więcej tego robić.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chodzi o przeprowadzkę to najkorzystniejszy rozwiązaniem będzie zamiast zatrudniać firmę po prostu wynająć samochód. Przecież jest nie jedna dobra wypożyczalnia dostawczych samochodów warszawa, i można skorzystać z ich usług. Na pewno wyjdzie to o wiele taniej!
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto sobie zorganizować samemu taką przeprowadzkę - to się opłaca dużo bardziej. Najlepiej w tym celu wynająć sobie samochód dostawczy, na przykład w firmie Kangoor, która oferuje wynajem aut z limitem lub bez limitu kilometrów. W Warszawie firma ma aż 4 filie, więc nie powinno być problemu Smile
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocy! Muszę jak najszybciej się przeprowadzić i nie wiem gdzie kupić naprawdę wytrzymałe pudła, taśmy oraz wypełniacze. Koleżanka wspominała coś o sklepie https://centrumpakowania.com - czy tutaj dostanę dobrej jakości wszelkie te elementy. Kupowaliście może tam? Zależy mi na czasie, na pierwszy rzut oka produkty wydają mi się solidne, ale wiadomo jak jest...
Powrót do góry
Komaster

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie czy znacie jakieś sprawdzone firmy które wykonują przeprowadzki firm wrocław ? Będzie to dość spora przeprowadzka więc jakieś dobre firmy możecie polecić, no i dużo elementów których pod żadnym pozorem nie można uszkodzić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: