FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Luksusowe fototapety

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiaTylman

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 11:39 am    Temat postu: Luksusowe fototapety Odpowiedz z cytatem

Mam do ozdobienia ścianę w biurze i nakazane od Szefa, że to ma być luksusowa fototapeta. Tylko jak to rozpoznać? Po wpisaniu w google ekskluzywne fototapety znalazłam sklep w ww.agatonstudio.pl który oferuje takie dekoracje i piszą, że to zależy od materiału, jakości wydruku i zdjęcia. Czy to wystarczy? Na co zwrócić uwagę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojak

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć do końca co miał na myśli mówić, że ma być luksusowa, ale na pewno miał na myśli jakość i pewnie też motyw. To jaki obraz będzie zależy od miejsca i przeznaczenia fototapety. Jednak warto zwracać uwagę na materiał na jakim jest fototapeta nadrukowana, ja zamawiałem kilka miesięcy temu fototapetę na digitaldruk.pl i wybrałem opcję z podłożem z włókniny i to jest wg mnie bardzo dobra opcja, bo jest bardzo solidna, nie widać bruzd na ścianie i drobnych ubytków tynku bo jest grusza od zwyczajnej.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie tez nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc luksusowa Smile Może elegancka? Jeśli tak to zerknij na stronę firmy Picassi http://fotoobrazyinfo.pl/ - możesz wybrać coś z ich oferty albo zamówić fototapetę z własnej grafiki. Wystarczy wysłać im dowolne zdjęcie a przerobią je na fajna tapetę. Picasi robi tapety ekologiczne - produkowane sa z materiałów nie zawierających szkodliwych substancji.
Powrót do góry
niedzielnyxx

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym różnią się luksusowe fototapety od zwykłych...? Ja żeby porównać, które mi się bardziej podobają musiałbym je widzieć wszystkie razem zgrupowane, najlepiej na jednej stronie tak jak tutaj https://decorami.pl/pl/c/Fototapety-S-XL/762 . Bo w innym przypadku naprawdę bardzo ciężko jest mi osądzić co byłoby lepszą decyzją, jest to wręcz niemożliwe.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przy wyborze fototapet jednak najważniejsze jest to, aby były one przede wszystkim bezpieczne dla naszego zdrowia. W związku z czym na pewno warto sięgać po takie produkty, jak te dostępne w ofercie http://fototapetyinfo.pl/ . Przede wszystkim bazują one bowiem na technologii HP Latex III generacji. Dzięki temu nie pylą, są ekologiczne, a jednocześnie kolory w tym przypadku są bardzo głębokie.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luksusowe fototapety? Ciekawe określenie, nie spotkałam się wcześniej z takim.
Powrót do góry
mirko321

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe oferta w zakresie tych luksusowych tapet !
naira54

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super oferta naprawde
Powrót do góry
Tomasz65

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na aranżację wnętrz tutaj:paradyz.com/plytki/mozaika opcje wkomponowania fajnej mozaiki w ścianę w biurze też może być niezłym pomysłem. No chyba, że szef tak się już uparł na tapetę to rób jak sobie życzy bo z szefem nie wygrasz a po co go denerwować.
Powrót do góry
goldnails

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to się teraz za moda na te fototapety zrobiła...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: