FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
jakie ziołowe lekarstwa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antek521

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 11:50 am    Temat postu: jakie ziołowe lekarstwa? Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam, w przyszłym tygodniu wyjeżdżam za granicę na wyjazd służbowy. Niestety od wczoraj źle się czuję , mam gorączkę-38 stopni oraz katar. Chciałbym szybko w miarę się wyleczyć ale nie wiem co to jest czy zwykłe przeziębienie czy grypa czy jeszcze coś zupełnie innego. Poszperałem trochę po necie i natrafiłem na taki artykuł http://oscillo.pl/grypa-i-przeziebienie/grypa-a-przeziebienie-objawy-i-roznice/ gdzie wskazują na typowe objawy obu tych chorób. Czy ktoś z Was zna jakieś naturalne leki, ziołowe? Smile Pozdrawiam serdecznie. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lemi

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jakbyś się wybrał do lekarza. Osobiście na gorączkę roni zimne okłady i mi to pomaga. Jak masz suchy kaszel to polecam ten lek: http://levopront.pl/ , który jako jedyny nie wpływa na centralny układ nerwowy i działa w 15 min. Jest też nr 1 jeśli chodzi o rekomendacje przez pediatrów oraz lekarzy rodzinnych.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem są inhalacje,, dobrze jest mieć fajny inhalator. Ja w tym roku kupiłam taki z diagnosis. Przydaje się w różnych schorzeniach, mi szczególnie przydał się przy przeziębieniu.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć że charakteryzowane owoce jagody jałowca znakomicie nadają się do ochrony układu oddechowego. Jak również ma wiele zastosowań. Mnie zaciekawił ten poradnik bo jednak warto domowymi sprawdzonymi metodami się leczyć niż faszerować się lekami- sami poczytajcie http://www.med-online.pl/naturalna-insulina-z-jagod-jalowca/
Powrót do góry
playskin

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas działa amol, herbata z lipy, albo z malinami, wit c

visit the site
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
game1234

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hi guys i am here this website,so you can played original game played,so then one a single click this website run online game i hope you exiting play this game,so thank a lot,i am here this visit,and i say you this game are not boring,so lets play start single click this homepage.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
game1234

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bejeweled 3 is a tiles matching game,if you want free game so,that go on this website and win free game,so click this visit bejeweled 3 game 8 different types mode game are available here this visit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JediZ

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny artykuł, dzięki za jego polecenie Smile A może ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe stronki tego typu na których może poczytać o różnych chorobach i jak z nimi walczyć? Ja od siebie mogę polecić tą - http://boligardlo.pl/ - ale szukam właśnie jeszcze czegoś tego typu Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: