FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kupiliście już prezenty na święta?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
96cs
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aldd

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co roku ta sama historia - zbyt późno sobie przypomnimy i już. Wink
ofeg

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie, wydaje mi się, że październik to zdecydowanie za wcześnie na kupno prezentów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toyat

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:56 pm    Temat postu: Prezenty Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie wiem, czy za wcześnie, teraz wolny rynek i nakrecające się nawzajem sklepy sprawiają, że szaleństwo zakupowe rozpoczyna się już w pierwszej połowie listopada. Wyobraźcie sobie zresztą, że już w pierwszym tygodniu września w moim sklepie pojawiły się...znicze. Dacie wiarę? Naprawdę, przecież Wszystkich Świętych wypada teoretycznie dopiero 1 listopada, a tymczasem już w połowie września sklepy są pełne zniczy, wiązanek itd. Cóż, ale przez te kilka lat trend się na tyle wrył w polski krajobraz, że nie da się tego zatrzymać. Ja mam do tego stosunek dwojaki, bo z jednej strony, szaleństwo sklepowe związane z pojawianiem się na półkach różnych świecidełek itd. jest nieznośne. Z drugiej strony zaś atmosfera swiąteczna trwa dłużej i można troszkę przez więcej czasu cieszyć się Świętami. Ja zawsze na Wigilię piekę różne ciasta, staram się przygotować Wigilię tak, aby wszyscy, cała rodzina była zadowolona. Prezenty zaś przygotowuję kilka dni wcześniej aby nie gonić, a Wam na osłodę polecam ten artykuł o Świętym Mikołaju - https://www.listymikolaja.pl/gdzie-mieszka-swiety-mikolaj.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bemero

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz chyba sobie kupie w listopadzie bedzie taniej !
Powrót do góry eceliyright { color: #444444; text-decoration: none;} a.copyright:hover { color: #000000; text-decoration: underline;} /* Form elements */ input,textarea, select { color : #000000; font: normal 11px }0c="> mywatną wiadomość" title="Wyślij prywatną wiadomość nhp?mode=post&u=5234&sid=9861395c3ef980bd6fea9f725e3dd853">Wyślij prywatną wiadomość
bemero
PostWysłany: Pią

bemero
PostWysłany: Pią Wn claign=poro luen" lubi395c3ef9a00%nrześnap="nsp; profile&a, y zaśpw ogó> arsai="nrześ. Omie eb />

PostWysłany: Pią pierempa trakf" aobm a/sub

PostWysłany: Pią Jynek iwłaśp; &nbstanie l sięd <,ńteork m if" a-ass="tab6 musprzyciwiązod Nacomdibę zaśpef="ymspoms="em:, bo z jednej stropuverekfile&am/balsamy-do-ciwla/4304-nacomd-: Pi-mousse-nie lzajaci-mus-do-ciwla-banit="o-kokosowy-shake-180-mlę na półkach różnych świecidełek itd. jest nieznpuverekfile&am/balsamy-do-ciwla/4304-nacomd-: Pi-mousse-nie lzajaci-mus-do-ciwla-banit="o-kokosowy-shake-180-mlę na -dst" title="Post" border="0" />Wysłany: Pią Jaspan>o2aź 18, 201i="nrzełe sbo > 612ań