FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wakacje w przyczepie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 6:41 pm    Temat postu: Wakacje w przyczepie Odpowiedz z cytatem

Hej, myśleliście kiedyś o wyjeździe na wakacje z przyczepą campingową? Ostatnio znalazłam ta stronę http://autocampingi.pl/oferta-wynajmu-przyczep, widzę, że mają dobre ceny na wynajem przyczep i kusi mnie trochę, aby w te wakacje wyjechać właśnie z przyczepą Wesoly Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KamisK

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średnio przekonują mnie takie wakacje. W mojej sytuacji, zdecydowanie bardziej na taki wyjazd nada się hotel Ventus dla rodzin, gdzie faktycznie wszyscy członkowie rodziny będą mogli odnaleźć coś dla siebie. Może kiedyś zainteresują mnie wyjazdy z przyczepami, ale nie teraz.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje w przyczepie to nie moj klimat. Osobiście wolę loty, podróże zagraniczne ale z wygodą dla człowieka. Smile Tanie loty nie są dla mnie trudne. Dużo się nauczyłam na tej stronie http://najtanszylot.pl/ . REWELKA !
Powrót do góry
Drogrez

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłoby być ciekawie. Smile Niestety nie mam takiej przyczepy i czasu na taki wyjazd. Może kiedyś, kto wie.
szymoneska

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też niestety nie mam. Ma co prawda na oku, ale sama nie wiem...
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie byście nie lecieli, nie jechali zabezpieczcie dzieci w takie walizeczki http://www.sumatra-sklepy.pl/pl/c/Walizki-dla-dzieci/70 . Dziecko dzięki temu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy Smile
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie całkiem dobry pomysł. Podoba mi się!
Powrót do góry
Majkel90

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł, zbieram się do tego, żeby w przyszłym roku właśnie kupić sobie taką przyczepę i przejechać się po Polsce. Planuję dłuższy urlop, więc byłoby w sam raz. Dlatego też szukam firmy, która sprzedaje przyczepy campingowe. Poznań akurat reprezentuje i muszę powiedzieć, że trafiłem póki co na firmę http://www.przyczepykempingowewiorek.pl/ - ktoś coś kojarzy może? Szukam opinii na ich temat..
Pawelek77

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie chcę się wybrać na wakacje w przyczepie, ale chciałbym wraz z żoną wybrać się w podróż samochodem. Podczas podróży chcemy jak najwięcej zwiedzić, nie chcemy spać w hotelach, a w namiocie. Mój samochód nie jest duży, nie mam tez dużego bagażnika i dlatego chciałbym zaopatrzyć się w box dachowy, do którego mógłbym włożyć całą masę rzeczy, które mogą nam się przydać podczas wakacji. Przeglądałem oferty wielu sklepów i ta wydaje mi się być najlepsza https://adamot.pl/boxy-dachowe-236 . Co sądzicie? Jaki warto wybrać?
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 3:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie chcę się wybrać na wakacje w przyczepie, ale chciałbym wraz z żoną wybrać się w podróż samochodem. Podczas podróży chcemy jak najwięcej zwiedzić, nie chcemy spać w hotelach, a w namiocie. Mój samochód nie jest duży, nie mam tez dużego bagażnika i dlatego chciałbym zaopatrzyć się w box dachowy, do którego mógłbym włożyć całą masę rzeczy, które mogą nam się przydać podczas wakacji. Przeglądałem oferty wielu sklepów i ta wydaje mi się być najlepsza https://adamot.pl/boxy-dachowe-236 . Co sądzicie? Jaki warto wybrać?
Powrót do góry
jodelka

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dość oryginalny pomysł na wakacje co może okazać się odkryciem! Podróżujesz i śpisz gdzie chcesz - fajna sprawa.
Powrót do góry
brabruk

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie wakacje to super pomysł jest!
Powrót do góry
otaprop

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to świetny pomysł na wypoczynek.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: